Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-09, 16:50   #1263
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
w załączniku wstawiam zdjęcia Adzi

pięknie jej wyszło, czyściutko
jednak wierność jednej farbie robi swoje!
piekne
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzien dobry kochane!
Przede wszystkim chcialam podziekowac za wsparcie,jakos dotrwalam do rana i z tz pojechalam do lekarza-wzial wolne.
Dostalam antybiotyk cipronex bo bylo podejrzenie ze mocz cofnal mi sie z pecherza do nerek stad zapal w calym ukladzie moczowym.
W czw mam usg i z wynikiem jak i moczu mam sie stawic na kontrole. I wtedy bedzie dalsze leczenie.
W nocy spalam tylko 2h bo dostalam pustych torsji i serce walilo.
Teraz odpoczywam w lozeczku ale poprawy na razie níe ma.
trzymaj sie, zdrowka

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
dzięki
A z tym oxy jest jakiś sposób, zeby sprawdzić czy się nie utlenił?


tak, a miała być czerwień... Nawet jak zastanawiałam się nad wymianą na mniejsze i kliknęłam w te buty na deezee to pisze kolor: bordowy.
Nie sądzę Raczej tylko do sesji. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie w nich chodzenia, na dłuższą metę.
Są wygodniutkie, mnie się podobają ale tylko ze spodniami
Dzięki


dziękuję przecież też masz cuuudne nóżki, nie zazdrość No szkoda, ale i tak są jakoś źle wyważone więc nie chodziłabym w nich
Dużo zdrówka
a ja nie widze zdjec masz album prywatny?
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Encha wstawiłam zdjęcia kociska do albumu
No ja sie popłakałam ze śmiechu

Nove wiesz, u nas to jawnie. Normalnie z laskami siadamy w kółku i gadamy o tym jaki ma sexy głos. Haha na impreze go nawet probowalysmy zaprosić
piekny choc tez nie przepadam za kotami, tak jak Kitka mam uraz
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja bym się bała, mam niestety niemiłe wspomnienia związane z kotami
jak chodziłam do podstawówki to moja ówczesna przyjaciółka miała kota, którego chlapałam wodą z pistoletu na wodę no i kot ten mnie znienawidził i za każdym razem kiedy później do niej przychodziłam to ONA rzucała mi się z pazurami na plecy i mi się w nie wbijała szmata jedna

a kot mojej kuzynki, gdy siedziałam na kanapie w pokoju i oglądałam tv, brał rozbieg z przedpokoju, biegł biegł, odbijał się od kanapy i uciekał, tak mnie straszył skurczysyn jeden

nie cierpię kotów i mam alergię na sierść
hahah
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hehe no tak myślałam

czytałam nawet, że jeden dj, z Rybnika chyba, tak rozkręcił wesele bezalkoholowe! że ludzie do 7 rano hulali
to musial byc naprawde dobry
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora