Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 18:10   #3136
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydło jest dobre, jeśli nie cierpisz na infekcje, jeśl ijednak jestes na nie podatne to żele o odpowiednim Ph będą lepsze
C odo tych, które wymieniłam to nie miałam ich, ale krążyły tutaj o nich dobre opinie

Anula, ja ostatnio dodałam chyba 7 produktów Topfer kompletnych ze składami i zdjeciami i opisem. Czekałam ponad 2 tygodnie na ich ukazanie w KWC i ukazały się, tyle, że składów nie ma. Jest to po pierwsze kłopotliwe tak jak piszesz, po drugie zaprzepaszczają czyjeś starania i to w dodatku w ich interesie. Więcej niczego nie wrzucę do KWC, no może pojedyńczy produkt W dodatku trąbia sami ,zeby te składy podawać, a potem takie klocki, nie chce im się czy co
Nie mam skłonności do infekcji (już nie, poradziłam sobie z tym w końcu ), więc jeśli piszesz, że można mydło, to biorę mydło Póki co Nagietkowy Bobas, p. Ewa napisała mi, że można go spróbować do higieny intymnej.

Też mnie denerwuje to KWC, bez składu nie powinno tam być kosmetyku! To byłoby naprawdę dobre źródło wiedzy, a tak to tylko opis, który do życia potrzebny mi nie jest
Następnym razem jak będę recenzować coś, co nie ma składu, to w recenzji go napiszę. Jakaś pomoc zawsze.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora