Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-05, 17:19   #1905
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.

Mnie dzisiaj z pracy wyrzucili, tzn kazali mi isc do domu bo jestem tak chora, ze zal na mnie patrzec
Bede to musiala jakos odrobic

a i zamowilam prostownice:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...50.html&next=1


Bunny kurde naprawde nie fajnie z ta Twoja karta
a w necie szukalas cos na ten temat?

Lady jak bylo na Woodctocku?
w necie sie naczytalam ze leb peka i mi sie juz odechcialo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny napisze ci zaraz na PW informace które ja posiadam na ten temat, na wątku nie moge


Ale ogólnie to widze że tylko sie potwierdza moja opinia o bardzo nieprofesjonalnym i nieodpowiedzialnym postępowaniu tej sieci



Ociepliłam sobie kolor Timotei do blondu i wiecie co wam powiem? Od razu lepiej sie czuje. Nie czepiam sie tak koloru itd Szarość sie wymyła, został taki mieszany kolor, troche beżu, troche taki budyń waniliowy. Czyli kolor który lubie najbardziej Jednak widze że bez sensu dąrze na siłe do super chłodnego koloru bo zauważyłam ze wcale sie w nim tak nie czuje dobrze

I Bunny wiesz co ci powiem jeszcze? Pamiętasz jak nie wierzyłam, że moge być wiosną jak mi babka na zajęciach powiedziała? Tak teraz coś mi mówi że albo jestem mieszanką i łatwo o pomyłce albo nawet miała racje.
Tak mnie wczoraj coś tknęło, opaliłam sie odrobinke i to jest ewidentnie ciepły kolor - pieprzyki które mi wyszły - ewidentnie ciepły... Oczy mam wiadomo - mieszane zielono-żółte. No i ten kolor włosów. Dobrze sie czuje albo w czyściutkim, jaśniutkim blondzie jak kiedyś po c10. Albo beż, budyń waniliowy. Generalnie natura, albo leciutko słoneczny.
I tak sobie myśle że może mój kolor skóry na twarzy zmyla przez to że mam skóre wrażliwą i skłonną do niedoskonałości? Więc z automatu sie czerwieni...
Nie wiem sama ale jakoś chwilowo zwątpiłam że jestem takim typowym chłodnym typem Jakaś uniwersalna może jestem hahaha
Ale nawet TŻ mówi że w końcu mam ładne włosy Że nie są szare i mi o wiele lepiej tak teraz.

I tak teraz sie nastawiam na taki kolor na głowie. Naturalny czysty blond, ewentualnie lekki budyń waniliowy Coś takiego miałam po Wellatonie - ale Wellaton odpada bo przy kolejnych farbowaniach odrost wychodził rudo-żółty - no i niszczyła mi włosy... c10 odpada bo mam po niej siano. Zostaje a10. Na początku wychodzi troche chłodna, ale potem sie właśnie do takiego czystego zmywa Chociaz myślałam jeszcze nad jakąś inną farba, żeby spróbować coś innego niż Palette co da mi taki kolor, ale boje sie ryzykowac Bo odrost u mnie ciężko sie rozjaśnia

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------



Kuruj sie bidulko
odpisalam.
mozesz byc mieszanym typem oczywiscie.
wiem ze w orange jednego faceta tak miesiac zwodzili az im walna telefonem i umowa i nagle sie wszystko zalatwilo w kilka dni
ale nie sadzilam nigdy ze mnie cos takiego spotka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora