Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-26, 18:50   #1879
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: POMOCY !! Jak uzyskać taki kolor ??

Cytat:
Napisane przez ania02041987 Pokaż wiadomość
Witam,
zakładam nowy wątek, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Od kilkunastu dni zastanawiam się, szukam odpowiedzi po internecie i nikt nie może mi odpowiedzieć jak uzyskać taki kolor włosów, jaka to farba.
http://zszywka.pl/p/ladny-kolor-1212742.html
Zakochałam się w tym kolorze i bardzo chciałabym go mieć na swojej głowie .
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond (mysi), który mi się nie podoba, dlatego też farbuję włosy już od kilku lat. W lipcu miałam już wypłowiały brąz i zrobiłam sobie balejaż blond, bo chciałam wrócić do blondu. Dwa tygodnie temu znowu zafarbowałam sobie włosy, ponieważ miałam już spore odrosty - na jasny blond, z tym, że pasemka z lipca zrobiły mi się niemalże białe.
Ogólnie wygląda to dobrze, ale zaraz po farbowaniu natrafiłam na zdjęcie zamieszczone powyżej i normalnie nie mogę spać. Jestem chora na ten kolor i chcę go mieć.
Pomocy !!!!!
kolor mocno podkręcony, zobacz jaką ona ma pomarańczową twarz, na swoim blogu pisała że to kolor 9.3 ale jakiej firmy nie wiem, na ale na pewno jakiś złoty blond
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora