Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-25, 11:21   #3146
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3944221 1]Prawda. Ale tylko jak jest zimno, jak jest bardzo gorąco to nie ma bata żeby zgniły, bo za szybko woda się wchłania i odparowuje. A mam też takie nie w doniczkach, tylko w kokosie zamontowane albo w koszyczku to nie da się inaczej niż przez spryskiwanie. Ale już nie zanudzam

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------


Niestety najbardziej upierdliwego sposobu ze wszystkich... zwykłej maszynki.


[/QUOTE]

No w sumie. Ale ja to się słabo znam.


Jako dziecię młode raz to zrobiłam i teraz muszę depilować... Na szczęście tylko poniżej kolan ogoliłam. Na rękach nadal są niewidoczne.
Plus cienkich włosów blond

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiesz, ja próbowałam przed i po, żeby móc stwierdzić jaki mam próg bólu i.. po było nieznacznie lepiej, ale to i tak nie dla mnie bo piszczę, śmieję się i łzy lecą mi po policzkach, przepraszam.. po łokciach
ale fakt depilator to ogromna wygoda..
ale wosk też jest fajny, chociaż miałam z nim jedynie zetknięcie, jak poszłam do kosmetyczki na brwi, dawno się tak nie śmiałam u kosmetyczki, jak wtedy


no w sumie.. po tak jednych się nie opłaca a jak się któreś nie podobają to można komuś prezent zrobić

Za kolejnym razem mniej boli.


OO właśnie!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To ja wstawiam wymienianego wcześniej schaboszczaka
Apetyczny schabowy ale z niektórych kawałków odpadła panierka
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora