Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-01, 16:23   #2379
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Dzieki za pomoc czyli bez rozjasniacza myslicie ze doszlabym do docelowego koloru? a jaka farbe polecasz po deko? jakis blond? a pozniej dolecowa?

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie. Po jakim czasie nakladac farbe po dekoloryzacji? Czy moze byc np. 2h pozniej? Problem w tym ze nie wiem jak mi wyjda wlosy po deko podejrzewam ze nierownomiernie i chialabym skoczyc po odpowiednie farby do sklepu, gdyz podejrzewam ze na odrosty bede musiala dac inny odcien...
myślę że tak. po deko musisz zablokować jak najszybciej proces ciemnienia czymkolwiek jasnym- palette e10, czy kolorek tego typu. potem kładziesz docelową, i tę docelową możesz nawet dzień później. to już nie ma znaczenia.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Haha to chyba każda z nas tak ma ;p ja teraz chciałam kupić sobie nowy tusz essence już normalnie nie mogę się doczekać ;p i pewnie pierwsze co zrobię jak wrócę to zmażę makijaż i obczaje tusz
Tych masek to już wgl nie znam :P daj znać jak wypróbujesz
też tak mam! co nie kupię to lecę do domu wypróbować.
kallosa latte i miodowego to polecam z nawet. a teraz zamówiłam innego kallosa, tego dużego pomarańczowego, balsam kallos nourishing, odżywkę kallos b/s relax, odżywkę garniera awokado i masło jakieś i też z garniera z migdałami i morelą . będzie czym się bawić na włosach.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uwielbiam maske Lastrada. Jest na All, okolo 25-27 zeta z wysylka za litr. Chyba nawet lepsza od Latte
uu... lepsza od latte, mówisz? wtedy już wiem co zamówię w następnej turze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując