Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-30, 20:10   #505
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Macówek może, skoro jest Macówka

Hehe, dobrze że się już rozglądasz za nowym domkiem dla pomadek, skoro masz swoje typy

Z masełkiem też możesz spróbować, czemu nie Tylko ja bym je starła lekko przed nałożeniem pomadki. Wg mnie najlepszy jest Prep+Prime Lip, bo działa nawet z Inglotowymi matami, a to jest prawdziwy hardcore.
Macówek albo Macek Jakkolwiek zwał, wiemy o kogo chodzi
Za domkiem dla pomadek muszę się rozglądać, bo chociaż udało mi się zużyć dwie (miałam 26, ale dwie z Guerlain te w wielkich opakowaniach, czyli one nie wchodziły do standu), a reszta właśnie w tym akrylowym standzie, dwie jednak zużyłam, ale teraz dwie Macowe przybędą (znaczy już jedna dzisiaj przybyła), a jak będzie Black Friday za miesiąc, to na pewno kupię jedną, być może dwie (a jak popłynę to i więcej) i wtedy nie wiem, jak je podzielić, bo teraz będę miała tylko 14 MACa, a reszta z innych marek, ale się mieszczą wszystkie w jednym, a jak przybędą nowe MACzki, to będę chyba musiała wywalić jakieś z tych innych z domku i polezą mieszkać do szuflady

Tak właśnie myślałam, że musiałabym trochę zetrzeć to masełko po nałożeniu, bo jednak jakby było za "mokro", to pomadka by się nie chciała nałożyć Mam nadzieję, że wkrótce znajdę budżet na tą bazę Prep+Prime jednak
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora