Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki firmy Shiseido
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 22:47   #186
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Trwałość do dla mnie sprawa nr1- bo ja w ciągu dnia matuję się bibułkami, nie pudruję się ani trochę, więc podkład musi się trzymać i to minimum 12h.

Shiseido Dual Balancing spełnia ten warunek w 100%- jest naprawdę trwały, bardzo go za to lubię

Czasem jak maznę twarzą po kurtce to nie zostawia żadnej plamy czy smugi... Fajnie to jest, bo niektóre podkłady tego nie potrafią


p.s. Dziewczyny, tylko jeszcze jedna uwaga- ten podkład nie jest podkładem matującym Nie wiem jak Wy, ale ja od dłuższego czasu używam przede wszystkim specyfików które nie wysuszają skóry- matowienie dla cery mieszanej to tak naprawdę błędne koło!
On bardziej balansuje skórę, nie powoduje jej przetłuszczania. Najważniejsze- nie wysusza jej. Zanim go odkryłam to poprawki musiałam robić co jakieś 2h a teraz wystarczy dwa- trzy razy w ciągu dnia (ale to nie jest poprawianie mega błysku tylko takiego delikatnego na czubku nosa, czole..).
Podpisję się pod tym co powiedziałaś 2-ma rękoma. Sama już kilkakrotnie słyszałam, że jeśli buzia się przetłuszcza to nie należy stosowałać matujących podkładów, bo wtedy skóra się broni i wydziela jeszcze więcej sebum i to jest błędne koło jak piszesz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując