Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-05, 11:37   #562
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

kochane wizazanki moze wy mi cos wyjasnicie bo ja juz mam metlik w glowie ..przeczytalam chyba wszystkie artykuly umieszczone w necie na temat filtrow ale czegos nie rozumiem wszedzie jest napisane ,ze parsol jest destabilizowane np przez mike , talk , dwutlenek tytany (jest on wlasnie w tym skladzie kremu, kotry kupilam) . Jak to jest daja do skladnikow parsol razem z destabilizujacym go tlenkiem tytanu . doczytalam tez ,ze octocrylene stabilizuje parsol . Powiem szczerze ,ze tego wlasnie nie rozumiem . Bo np wy nie nakladacie na swoje filtry np pudrow ktore wskladzie maja cos destabilizujacego filtr . Czy ktos moze mi to wyjasniec ???


Trzy tygodnie temu kupilam filtr do buzi firmy ROC minesol spf 50+ napisane jest ,ze ochrona UVA wynosi 5 gwiazdek

sklad : Aqua , cyclohexasiloxane , octocrylene , butylene glycol , tridecyl salicylate, methylene Bis- benzotriazolyl tetramethylbutylphenol (tinosorb M),Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine(tinosorb S) , VP/Eicosene Copolymer,Titanium dioxide , styrene/ acrylates copolymer , Butyl Methoxydibenzoylmethane , diethylamino hydroxybenzoyl , hexyl beznoate , glicerin silica, PEG-100 sterate, glyceryl sterate, ethylhexyl sterate , caprylic/capric glycerides , cyclopentasiloxane, hydrolyzed wheat protein PG- propyl methylsilanediol , chrysanthemum parthenium , linseed acid, alimina , potassium cetyl phosphate , stearic acid , decyl glucoside , PEG- 8 laurate , , polysorbate 20 , sodium dodecylbenzenesulfonate, polyacrylate -13 , ceteryl alcohol , polyisobutene , xanthan gum , disodium EDTA , tocopheryl acetate, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben , propylparaben -[RP-000500]

filtr mnie nie zapchal (producent obiecuje ,ze filtr jest niekomodogenny). np po nivea sun mialam na 2-gi dzien strasznie pozapychane pory . do tego nie wiem co w tym skladzie jest takiego ale ladnie wygladza buzie ..ale sa i tez minusy niestety bieli buzie pewnie przez tlenek cynku w skladzie wiec ratuje sie skrobia z domieszka cynamonu bo po nalozeniu go wygladam jak gejsza . moge swobodnie nalozyc go pod oczy nic nie szczypie nawet jak potre oko przy nivea odrazu oczy mi lzawily


do tego kupilam sobie ROC minesol actif krem po opalaniu przeciwzmarszczkowy , nawilzajacy

zastanawiam sie czy jest cos warty

sklad

aqua , cetearyl ethylhexanoate, ceteryl isononanoate, lactose , centyl palmitate , glyceryl polymethacrylate, cetyl phosphate , centyl alcohol , polyglyceryl -3diisostearate, tocopheryl acetate,melibiose, ginko biloba, isopropyl myristate , dimethicone, carbomer, sodium carboxymethyl bataglucan, propylene glycol , sodium xydroxide, phenoxyethanol , methylparaben, propylparaben.

slicznie prosze o pomoc w rozwianie moich watpliwosci
_________________
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora