Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-08, 18:05   #262
Kasiuniax3000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk w chrząstce...
Mam dużo kolczyków....w prawym uchu mam 10- sięć...
w tym dwa w chrząstce.. kolczyki robie sobie sama ponieważ nie mam zaufania do kosmetyczek.. moja kumpela miała własnie robiony kolczyk w chrząstce w salonie..
nie powiodlo się.. ucho zsiniało powstał wielki strup...i ucho zaczeło gnic (odrazu mówię ze miała robiony pistoletem) Moja koleżanka pojechała do szpitala z tym objawem..powiedzieli jej ze ma objawy martwicy i aby jak najszybciej wyciągneła kolczyka.. po 3 miesiącach ucho powracało do swojego pierwotnego stanu..
Jak już wspomniałam robie sobie kolczyki sama... kolczyki które sobie robiłam w chrząstce robiłam igłami do zastrzyków o srednicy 1,3 i 1,4... kolczyk boli troszeczkę mocniej od uszczypnięcia w rękę ... gdy zrobiłam sobie pierwszego kolczyka w chrząstce goił mi się około tygodnia... ucho w tym miejscu mi nie spuchło tylko powstało zaczerwienienie.. Mam już wprawe w robieniu kolczyków bo robiłam sobie ponizej dolnej wargi... w brwi w pępku i w prawym uchu 10 kolczyków a w lewym 4...
Na dodatek robie kolczyki innym kolezankom których było u mnie chyba 45!
Jak mówiłam kolczyk w chrząstce nie boli tak bardzo jak się wydaje.. Ostrzegam nie wkładajcie do chrząstki za grubych kolczyków ponieważ ucho moze nie przyjąć tak grubego metalu...!
Polecam Kolczyka w chrząstce..naprawde warto...
Przekonałam się o tym rok temu... i ostatnio (dwa dni temu ,kolczyk już się zagoił) gdy sobie robiłam następnego...! POLECAM.. Pozdrawiam
Kasiuniax3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując