Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-14, 15:58   #27
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Dla mnie na takiego kurczaka najlepiej dzialaly farby garniera. Chociaz w Polsce ich nie lubilam, w tu w Anglii wydaja sie byc jakies lepsze. No a w Polsce najchetniej uzywalam welli. A takich szamponow Joanna jeszcze nie miala. Wogole teraz czytam, z eta firma ma sporo fajnych kosmetykow, a kiedys robila samo badziewie. Rozjasniaczem tak spalilam sobie wlosy, ze scielam na 1cm, bo sie kruszyly.
Zgadzam się z Tobą,że rozjaśniacze z joanny są do niczego.Niszczą włosy gorzej niż wszystkie inne.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Dziewczyny kupiłam ten szampon joanna do włosów siwych i rozjaśnianych.A przy okazji wzięłam też taką odżywkę.Chciałam się poradzić czy faktycznie podczas mycia zostawić ten szampon na kilka minut?Nie wyjdą niebieskie włosy?Wole się poradzić bo nigdy nie miałam tego wynalazku.
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają,jak latać..."



Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując