Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 19:13   #4606
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ten, który był pierwszy, wycięty powodował, było zagrożenie, że pęknie i pies się wykrwawi. To było wielkości pięści wystającej z boku brzucha, więc bardzo duże.
Teraz są mniejsze, bardziej płaskie. ale jest ich mnóstwo, zwłaszcza na brzuchu. Wyniki badania histopatologicznego będą dopiero w sobotę, ale lekarka twierdzi, że to to samo, co było zimą. Nowotwór, ale o tyle "lekki", że nie atakuje jej narządów wewnętrznych.
Nazwy nie pamiętam, byłam w szoku, pewnie mój brat pamięta. Coś na "n".

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



Korinko pisałam już wcześniej, że zamówienie opłacę w przyszłym tygodniu, póki co muszę mieć zarezerwowaną kasę na leczenie psa.
Bądź spokojna, serum będzie zamówiłam z nim same najpotrzebniejsze rzeczy (szesnasty podkład i siedemnasty puder) . Skorzystałam z -20%, przy okazji wzięłam Ci serum, kusić nie musisz
Oki to czekam cierpliwie na info i tak będę kusić

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

nadrobiłam Wasze spamowanie, tradycyjnie gratuluję wszystkich zamówień pocieszam i tulę smutaski

noo i musiałam kupić coś, no musiałam

skórzane botki, serum z kw. glikolowym i słynną matową pomadkę z S nr 13

więcej kliknięć nie pamiętam
jakie botki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując