Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-22, 11:11   #2002
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Stokrotka powodzenia . Ja w pierwszej ciąży , też byłam spokojna jak zaczął się poród - pamiętam że to Tz mnie wyganiał do szpitala, pojechałam dopiero jak skurcze miałam co 3 min i odpadł czop [emoji28]

Ja dzisiaj mam wyjazd do Legnicy , wyjeżdżamy po 11 a wrócimy pewnie około 19 . Jeszcze się po żale , dostałam skierowanie dla syna na oddział okulistyczny do Wrocławia . Zadzwoniłam żeby umówić termin , i teraz uwaga oni umawiają tylko osobiście .... Czyli muszę jechać 170km w jedną stronę w poniedziałek między 8:30-9:30 bądź w środę o 14:30-15:30 żeby dopiero umówić wizytę na jakiś tam dzień i wrócić spokojnie znowu 170 km .Normalnie jestem rozwalona na łopatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W dobie covidu takie praktyki? [emoji23]
Nie no współczuję, nie ogarniam co im szkodzi że ktoś dzwoni i chce umawiać, po cholerę tam jechać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej[emoji3]

Justysia super, że już jesteście w domku. Odpoczywajcie i cieszcie sie sobą. Choć doczytałam, że intensywny ten tydzień dla Was.

Pani Smith fajnie, że ostatecznie imprezka się udała. Zachowanie niektórych kolezanek, szkoda słów. Czasem dobrze przejrzeć właśnie grono "znajomych" i okazuje się że szkoda czasu i energii na takie znajomosci.

Kiwi ta statystyka z książeczek zdrowia dzieciakow.

Persefonia współczuję, szkoda że Twoja diagnoza sie potwierdziła i kciuki abyście znaleźli dobrego specjalistę. Gratuluję wizyty u gina.

aaska92 zdrówka

stookrotka kciuki za szybko i bezbolesny porod[emoji3] coś mi sie wydaje ze już jest na porodowce.

Smoczek spakowałam i już wyparzyłam. Laktator dostałam od koleżanki używany. Na razie leży w pudełku jak będzie potrzebny to go wyparze.


Aż wstyd sie przyznać. Wczoraj pierwszy raz fiknelam. Dobrze, że byliśmy całą rodzinka na spacerze, w pewnej chwili nogi mi się poplataly jak schodzilam z kraweznika i jak długa polecialam na ulice, na szczęście na bok, ale kolano starte i spodnie do kosza. Wszystko do prania i zakaz od tz na samotne spacery.


Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Ehhh jak się czujesz? Dobrze że Wam się nic nie stało [emoji847]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Vidia wyciszyło się? Mały dał znać?

Stokrotka u Ciebie coś się dzieje, ewidentnie daleko masz do szpitala?

Ja dziś rano byłam na drugim ktg, położna powiedziała to samo co tydzień temu, zapis super, tętno w normie, mały ruchliwy, zero skurczy
tydzień przed terminem zero skurczy, aż sama jestem zdziwiona że tak to wygląda

nie spałam dziś nawet 10 minut, rwa kulszowa mnie złapała i tak trzymała całą noc

teraz powiem Wam hit, wysłałam TZ do skserowania wyników badań, usg i karty ciąży bo mam mieć oryginały i ksero w drugiej koszulce

no i dziś przed ktg patrzę a tu nie ma karty ciąży, aż się spociłam z nerwów, tż oczywiscie oczy cielęcia " ja nie wiem, nic nie widziałem, a w ogóle to co jest to karta ciąży? a potrzebujesz tego ? "

no i mówię na bank zostawiłeś w punkcie ksero, zadzwoniłam tam i faktycznie mieli, już odebrałam, pytanie czy tż zostawił czy osoba kserująca z maszyny nie wyjęła ale cud,że od środy to leżało i czekało, uff
Kurde dobrze że się znalazło [emoji16]
I jak wrażenia z KTG?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując