Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-24, 13:38   #1
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61

Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!


Witam!
Mam pytanie związane z cera i podkładem. Mianowicie, po pierwsze moja cera jest tłusta z licznym wągrami i gdzieniegdzie mam niedoskonałosci. Nie mam w sumie pryszczy, ale powierzchnia skóry jest dosc nierówna, no i te zaskórniki. Ogólnie mam cere która nie prezentuje sie zbyt super bez jakis kosmetyków. Obecnie używam podkładu revlonu dosc jasnego, oraz pudru max factor creme puff 13, czyli dsc neutralnego koloru. Niestety nakładajac to wszystko uzyskuje efekt tzw tapety na twarzy, widac ze mam puder i w ogóle. Moze nakładam zbyt duzo pudru, ale inaczej nie moge zakryc niedoskonałej cery. Poza tym ze wzgledu na to ze mam tłusta cere, puder który ma ogolnie nie za ciemny kolor, staje sie na mojej twarzy dosc ciemny, co podkresla swiecaca sie cera. Ogolnie rzecz biora uzyskuje fekt maski, widac ten puder na twarzy i w ogole rzuca sie to w oczy....Poza tym twarz sie sraje ciemniejsza od reszty ciała. Chciałabym miec taki kolor na twarzy zeby nie byc biała jak sciana,ale jednoczesnie nie odbiegac od koloru szyji. Ogólnie moj makijaz wyglada ciezko i jest nieefektowny.Chciałabym po umalowaniu sie uzyskac taki efekt jak na zdjeciach. Prosze pomozcie mi jakie kosmtyki powinnam stosowac?jaki podklady, pudry, ktore sprawia ze nie bedzie to wygladac ciezko,ale cera bedzie jednoczesnie bedzie gładka, niedoskonałosci zakryte???????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gr_makijaz1.jpg (22,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeupbrunetka16hf9.jpg (23,6 KB, 37 załadowań)
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując