Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy dziecko śpi z mamą...co dalej..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-12, 21:55   #19
hahajacha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: Gdy dziecko śpi z mamą...co dalej..

Dziewczyny a czy wam tak mocno przeszkadza ten dzieciaczek w łóżku rozumiem, że dla niektórych to problem ale napiszę coś o mojej rodzince i sobie.

Jetem mamą zbuntowanej dwulatki, lubiącą wygodę a że jestem jedynaczką a mój mąż długo był starym kawalerem to cechuje nas jedno - wygodnictwo połączone z egoizmem

Moja Emilcia wylądowała u nas w łóżku tak nagle bez powodu jak miała 3 tygodnie. Taka milutka i cieplutka. Rosła sobie w środku pomiędzy mamą i tatą pod kołderką. Rosła i rosła i wszyscy na nas krzyczeli, babcie, że tak nie można bo przecież to nie higieniczne bo my starzy to bąki dziecku puszczamy, znajomiże to bez sensu bo przecież dziecko nie idzie w parze z seksem blebleble

A ja na to tak, uwielbiam spać z Emilką pytałam męża co ty na to by dziecko wywalić do innego pokoju a on, że nie ma mowy bo uwielbia jak dzidzia kładzie mu przez sen ciepłe stopki na brzuchu
Raz czy dwa zostawiliśmy dzidzie samą, ona nic zero buntu a my w środku nocy do niej na paluszkach Przyznam szczerze mam nadzieję, że nam rodzicom przejdzie i wyniesiemy się z jej łóżka jak skończy te 18-cie lat haha

a tak poważniej ludzie pierwotni jak wilki spali zawsze w stadzie i to dawało im poczucie bezpieczeństwa. Nikomu niczyje bąki nie przeszkadzały a teraz nagle co to nie naturalne.
jeżeli dzidzia śpi spokojnie a wy oboje to akceptujecie to nie ma co wywalać dzidzi z łoża. Istnieją dwie kwestie inne jeszcze:
1) seks - my to robimy w dużym pokoju, rozkładamy wersaleczkę, drugi komplet pościeli a potem powrót do dzidzi.
2) kwestia naszej wygody i wyspania - przyznam się - kupiliśmy wielkie łóżko 2,20m szerokości, zastwiło cały pokój ale na nim mieszczą się trzy poduchy. Nie ścielę łóżka na dzień bo wpadamy tam całą trujeczką na popołudniową drzemkę my i czasem jamnik i z 10 książeczek, parę maskoteki dwie piłki.
No i nasza duma wielka kołdra, dostałam kołdrę w rozmiarze 2,40cm GIGANTYCZNA nasza miłość. Wszystko się pod nią mieści

chyba już zawsze będziemy spać razem
hahajacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując