Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 00:10   #3440
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez eliveva Pokaż wiadomość
tak to ta pianka bardzo ją lubię choć zapachowo jest nijaka...
Również i dziewczyny z innego forum mi ją polecały ile kosztuje m.więcej?

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez alisaa92 Pokaż wiadomość
Pharmaceris , czytałam i oglądałam na YT na jego temat. Ale jeszcze go nie stosowałam. Wiem tyle że jest dobry i pomaga .
Za granicą go szukałam i nie znalazłam. Dlatego szukam czegoś innego co mi pomoże. Słyszałam że czarne mydło fajnie myje , pozostawiając efekt delikatnej skóry , jak pupci u niemowlęcia

Co do antybakteryjnych produktów , to zależy jak kto stosuje .
Jeśli po tym nic nie smarujesz np. kremu , to na pewno później będzie więcej wyprysków. Niektóre specyfiki są mocniejsze i z tego powodu strasznie wysusza. Dlatego dobrze jesteś doinformowana , ale nie znaczy że antybakteryjne cuda są Złe. Każdy ma inną cerę i każdy inaczej odreagowuje na składniki zapisane na etykiecie z tyłu , a nie z przodu (a to jest bardzo ważne).

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Smerfetka696969 , obiło mi się o uszy że ciężki krem nie zbyt jest dobry.. ale również go stosuję i nic mi się nie wyskoczyło :P
Ale jeśli chodzi o rodzaj i w jakim kierunku Ja się kieruję.. to z całą pewnością nie wybieram rzadkich ani z dodatkiem gliceryny, mam wrażenie że zostawia dziwny/wkurzający osad.

Czasami stosuję kremy dla dzieci z firmy 'Johnson & Johnson', ten lawendowy zapach ahhhhh.. magia Czasami stosuje z tej samej firmy olejki . Potwierdzam osobiście że na długo mi starczyło.
Ja lubię czasem "ciężki" krem na suche jak wiór miejsca
Gliceryny moja twarz też nie lubi.
Jutro zaglądne na ich strone i obczaje oferte
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując