Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 18:01   #790
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?

Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------




Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.

Natomiast ja o kolorach na wakacje jeszcze nie mysle. Po pierwsze nie chce by staly Jedynie mam na uwadze gdzies tam Banana i Pink Doll. Ale tak ogolnie to nie przepadam za razacymi czy neonowymi kolorami. Choc np. Mardi Gras bardzo mi sie podoba , a ma w sobie troche z neonowosci, ale tez jest w miare elegancki.
Tu chyba nie chodzi o odcień skóry, a jej jakby... Tonację? Nie wiem, jak to ująć. Nie jestem ekstremalnie blada, mam dłonie takie jak... Większość.

Playazka pokazała Frappe - u mnie on jest kompletnie inny, bardziej róż.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując