Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-20, 07:47   #1710
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Śliczna aktualizacja.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A masz porównanie do jeża Givenchy? Dla mnei był rewelacyjny ten aplikator tylko sam tusz bardzo kiepski. Niestety nie dało się go stosować z innym tuszem bo ma za gruby trzonek Liczę na cuda przy Telescopicu więc o 3dmax już doczytałam. A So Delicate mnei zaciekawiły bo właśnie czytałam na różnych forach o tym efekcie matu i się zastanawiam czy to coś takiego jak ten pigment Rouge Hi-Tech- że nei zostawia żadnej warstwy na ustach tylko kolor który jakby wsiąka
niestety tego Givenchy nigdy nie testowalam

So Delicate jest inny niz Hi-Tech - zostaje wartwa na ustach
jak w normalnym blysczyzku czy szmince

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Kobietki same śliczności zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Czy mogę prosić o zdjęcie Bourjois So Delicate na ustach? Tego jaśniejszego, bardziej w brzoskwinkę (z prawej). Będę bardzo, bardzo wdzięczna
prosze bardzo ale to jest roz, niestety opakowanie moze zmylic

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość


Mam ten sam podklad mineralny N.Y.C, tylko odcien jasniejszy i uwazam, ze jest swietny! Duzo kosmetykow nam sie powtarza - podklad mineralny Maybelline, musowy w plynie z Maybelline i teraz ten w kamieniu z N.Y.C



Wooooooo! Mat na ustach! To cos dla mnie! Bylabys tak dobra i zrobila fotke tego jasniejszego odcienia na ustach ? plisssss
ja tez uwazam ze jest podklad NYC jest swietny, choc moim faworytem jest jednak Bourjois mineralny
z podkladem mineralnym wplynie Maybelline sie juz pozegnalam, niestety im dluzej go stosowalam tym stawal sie gorszy temperatura poszla troche do gory w UK i zaczal mi z twarzy splywac i zostawiac smugi
ten musowy na razie bez zarzutu

prosze bardzo - najjasniejszy to 51 Rose Poudre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_03 May. 20 07.36.jpg (33,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_04 May. 20 07.37.jpg (18,2 KB, 41 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując