Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kitekat a droższe karmy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-29, 21:18   #31
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: DLA KOCIAR:promocja Kitekat

Cytat:
Napisane przez meggi
Czarny kot i Izunia bardzo dziekuję Wam za podanie mi adresu strony internetowej dotyczącej pokarmu dla kotków. Szczególnie ciekawe okazały się dla mnie informacje tu się znajdujące:
http://produkty.animalia.pl/artykuly.php?id=102

Chciałabym jeszcze Was zapytać, czy ten dobry pokarm mozna kupić w sklepie, ale nie internetowym. Jeżeli tak, to czy jest on dostepny w ogólnie znanych supermarketach typu Geant, Auchan itp., czy raczej w specjalistycznych sklepach dla zwierząt?
W zoologikach. w Auchan, Geant co najwyżej dostaniesz trochę lepsze puszeczki typu Gourmet Gold, ale one i tak mają tylko 4%mięsa.
Możesz też spróbować pisać maile z prośba o próbki karm- ja dostałam pokaźną paczuszkę m.in. od eagle Pack i Biomill (łosz matko ,jak to mojej Maszce smakowało!)
a zamiast puszeczek- taniej wychodzi kupić pierś z kurczaka/ indyka, pokroić, pomrozić i potem tylko kawałki odmrażać i podgotowywać. Ja kupuje jaieś 2kg mięcha na jakieś 2-3 miesiące, ale mam w domu żarłoka o wadze 5kg

a teraz- poluj na ROyal Canin, póki promocja jest (choć swoją drogą- już chyba od roku ta promocja trwa, to może to już tak na stałe zostanie ? )

a z tej strony którą podałaś- ja polecam carny kitten. Kupuję za około 3,50 pln puszeczka, Jest naprawdę dużo różnych smaków.
Teraz dopiero doczytałam, że maluszka bedziesz miec w domku- ehh aż zazdroszczę! Jeśli bedzie wyjątkowy niejadek- to polecam suchego Hills'a- nawet weterynarze twierdzą, że każdy kot się skusi!
I ucz od małego suchego jeść- Royal Canin ma specjalną karmę Babycat, z wyjątkowo małymi chrupkami (do 4 miesięcy).
A w jakim wieku bedzie kotek?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując