Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-21, 18:19   #3507
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No i oczywiście kupiłam dzisiaj to przepiękne, brzoskwiniowo-złote 407P, a skoro już kupowałam, to dokupiłam 118AMC Shine i 353M, a skoro już tak kupowałam, to jeszcze dokupiłam sobie róż nr 82

Tym samym moja kolekcja freedom sięgnęła 23 cieni (właściwie 24, ale jeden podwójny, bo raz poszłam do salonu bez mojej rozpiski i kupiłam cień, który już mam oni tam mają straszne światło) i 2 róży, a ja do końca miesiąca będę jeść tynk ze ścian.

Wizaż zniszczy mi życie!
witam
Ja też mam problem z kupowaniem:/ zawsze jak gdzieś jestem niedaleko inglota normalnie muszę, muszę coś kupić ale w każdym inglocie jest inna paleta z kolorami i już mi sie miesza co mam a co nie. chyba muszę sobie do każdej torebki sciągę włożyc:p

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
ja ostatnio będąc w Krakowie (po roku obrazy na jakiekolwiek cienie) postanowiłam sobie skomponować paletkę pro 5 spędziliśmy z TŻ'tem godzinę na wybieraniu cieni.. kiedy je wybierałam wydawały się idealne, jednak kiedy wróciliśmy i pomalowałam się w świetle dziennym już tak kolorowo nie było... brąz okazał się za chłodny dla mnie, jasny beż to jasny łosoś więc teraz już mądrzejsza, pooglądałam sobie swatche, spisałam numerki i będę kompletować tym razem kwadratowe cienie do paletki magnetycznej 10x12 tej chyba już niedostępnej wersji freedom
można gdzieś jeszcze dostać te paletki, ale w większych rozmiarach ? kurcze jakoś te magnetyczne z matowym szkłem do mnie nie przemawiają ...
na allegro są dostępne te paletki małe, ale duże hmm czasami sie zdarzy że też na all.. można kupić. musialabyś się czaić:p

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam na jakimś angielskim blogu notke w której dziewczyna pokazuje duplikaty cieni urban decay z palety naked wśród cieni inglot.

Wrzucam linka może kogoś zainteresuje.
http://nailartandthings.blogspot.com...om-inglot.html
kochana jesteś, własnie szukałam czegoś takiego. podobają mi się niektóre kolorki z UD, ale niestety troche drogie Może kiedyś kupie jak sie dorobie ale jak pomyśle sobie ile mogłabym mieć cieni inglota nom więc chyba raczej nie kupie:p
nom i dzieki Tobie znowu pewnie liste bede mieć dlugą
ale przynajmniej jak bede w inglocie to nie bedę sie zastanawiać co tu kupic tylko znowu sciągę muszę zrobić, w każdej torebce po 1 sztuce i w portfelu co by mieć zawsze i wszedzie bo kto wie kiedy tam zajrze he

a moze jakas ekspertka od cienie inglota obczai te strone, może jakieś inne propozycje ^^
Narrhienoj oj nie ladnie tak kucis. kolekcja sliczna

Jutro mykne też jakiegos fota moich maziajek bo sie kolekcja powiekszyła
__________________

Edytowane przez pilaa
Czas edycji: 2012-02-21 o 22:21
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora