Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-28, 10:03   #1899
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
...to prawda ze do pędzli trzeba podchodzić delikatnie:/ mimo ze korci nas aby je porządnie zdezynfekować. Ja juz raz tego ecotoolsa prałam w szamponie dla niemowląt hipp. Polecam płukać go nalewając do szklanki wody i mieszając nim, bo pod bieżącą wodą mimo ze dałabym sobie obciąć głowe ze bardzo starannie go wypłukałam to rano po wyschnięciu lepił sie od szamponu ale po wersji ze szklanką jest czyściutki. I wygląda jak po zakupie. Jak długo? czas pokaże...

Wiem tylko z licznych opinii na internecie ze hakuro zjada nieco podkład. Dla mnie to był ważny argument aby zdecydować sie na ecotoolsa mimo ze bardziej milusi jest hakuro- chociaż drugiego nie miałam to ten pierwszy jest naprawdę delikatny. I nie sądziłam ze jest taka różnica w kryciu między kabuki a flat topem. Zaskakujące!

Od jutra testuję Annabelle ciekawa jestem ich trwałości bo krycie juz poznałam z próbek i jest rewelacyjne
o ciekawa metoda z ta szklanką musze wypróbowac

ojj to szkoa ze pożeraja podkład, no ale juz trudno zamowiłam i zobaczymy jak będzie



też własnie mam zmaiar zamawiac cos z anabelle dobrze że krycie jest zadawalające
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując