Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-06, 15:55   #3689
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Co do pewnych kolorów- zgadzam się, mogło od razu je wymieść, ale wszystkie? Dzisiaj już część wskoczyła z powrotem na stronę D jako dostępna
Naszło mnie chciejstwo na Modesty, niepotrzebnie przeglądałam stronę w poszukiwaniu ciekawych kolorów
a no racja faktycznie część kolorów powróciła w ilości większej niż 1szt

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moze to jest z takimi mniej chodliwymi rzeczami,a takie w smmie brałam. Bo gdybym dostała podkład/szminke z początku 2012 roku, jak ostatni cien Prolongwear, to sorry, ale odesłałbym im. Zaś cień zostawiłam.
Ale w macu online tez takie "kwiatki" się mi zdarzyły - jak kupowąłm wkłady do konturowania z serii PRO - też 2,5 roku już miały waznosc, dlatego staram sie kupowac tylko stacjonarnie, jak data jest w maire swieza, online to głownie limitki.
możliwe chociaż w D. lubię zakupy MACa bo szybsza wysyłka, pkt naliczą i dla konkretnych giftów też wolę D. co nie ulega wątpliwości, że starocie powinni sobie darować

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie było przecen na róże :/ Mimo to, zamówiłam sobie Animal Instincts z limitki Novel Romance. Wydaje się fajny i ciekawszy niż Plum Foolery. Mam nadzieję, że się nie zawiodę

Dziewczyny, w ile idzie Wam przesyłka z Douglasa?
Masz plum foolery ? kiedyś chciałam go kupić

od wysłania - 1 dzień
ja płacę paypalem i do 16-17 jak złożę zamówienie to na drugi dzień mam u siebie
przelewem trochę dłużej to trwa bo księgują zazwyczaj do dwóch dni roboczych
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora