Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odmówiono mi wydania recepty na tabletkę ,,po"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 09:44   #158
tiramisufan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 35
Dot.: Odmówiono mi wydania recepty na tabletkę ,,po"

Generalnie rzecz biorąc jest strona o nazwie wpadka(.)pl i tam są adresy ginekologów, którzy wypisują tabletki po.
Takie zachowanie
Cytat:
Tam jednak lekarz odmówił mi wypisania recepty bo dyrektor im nie kazał coś o jakiejś nowej ustawie mi mówiła.
Cytat:
I co się okazało? W ogóle nie chciała mnie przyjąć! Wstawiła się za mną jakaś pielęgniarka i poinformowała panią doktor że to już druga doba i żeby chociaż ze mną porozmawiała. Tak więc dzięki niej, mogłam w ogóle iść i poprosić osobiście o tą receptę. Pani ginekolog przyjęła mnie na korytarzu (!) (jak chciałam wejść do gabinetu powiedziała -,, To mój gabinet, po co pani tam wchodzi") Powiedziała mi że to jest szpital i że tu leczy się ciężko chorych ludzi a nie żeby młode panienki załatwiały sb środki antykoncepcyjne i że trzeba było myśleć prędzej. Powiedziałam że to nie jest tak ze nie zabezpieczyliśmy się, po prostu mieliśmy pecha i nam pękła prezerwatywa.
Jest oczywistym złamaniem ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty ( przeczytaj artykuł mojego autorstwa zamieszczony poniżej). Ponadto nie ma żadniej nowej ustawy, tutaj lekarz po prostu kłamał, przepisy o klauzuli sumienia zostały skierowane do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskiem o zbadanie zgodności tej klauzuli z wolnością sumienia, co nie wpływa w żaden sposób na obecnie funkcjonujące przepisy.

Możesz złożyć skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej ( bezpłatnie) i pozew do sądu o odszkodowanie i zadośćuczynienie ( ta druga sytuacja przyjmowania poza gabinetem jest uwłaczająca i moim zdaniem narusza Twoje dobra osobiste )

Pytanie tylko jak wyjdzie udowodnienie takiego zachowania lekarza przed sądem.

Poniżej wrzucam artykuł, który popełniłem jakiś czas temu. Moim zdaniem warto rzucić na niego okiem
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf anytkoncpecja postkoitalna.pdf (806,8 KB, 10 załadowań)
tiramisufan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując