Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-10, 13:02   #303
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
Nooo dotarła moja paczuszka.
Kolor "Warm Peach", którego zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie okazał się IDEALNY, dokładnie w kolorze mojej skóry, właśnie szybki testing zrobilam na czystej skórze. Coś cudownego. Jeszcze nie miałam aż tak dobrze dobranego koloru czy to pudru, czy podkładu na twarzy. Kolor przypomina mi trochę odcień nr 2, "sand" z YSL Poudre Sur Mesure. Będzie idealny dla jasnej karnacji w ciepłej tonacji (beżowo-żółtej).

Z próbek moich - "Porcelain", baardzo blady w chłodnej tonacji, to samo "Blondie", który różowawy jest, jak sądziłam że będzie, nie dla skóry o żółtawej tonacji, "Barely Buff", na moje oko przypomina "Warm Peach", o pół tonu może ciemniejszy, "Cookie" - bardzo ciepły, piaskowy, taki warm peach 2,5 tonu ciemniejszy - myślę że się nada do cieniowania twarzy z "Warm Peach" wespół.

A achów i ochów dopełnił mój nowy różyk w kolorze "cherry Blossom"...słuchajcie to jest po prostu cudowny, lekko połyskujący odcień korala, bardzo, bardzo polecam. Cudeńko. Nie widziałam jeszcze tak ładnego odcienia różu.
No,Lily Lolo, jestem zachwycona. Super prezent mam na dzień kobiet
Ty niedobra Też mi się podoba, ale się powstrzymuję przed zamówieniem, chcę oszczędzać
Warm Peach widziałam na allegro ktoś sprzedawał. Chciałabym wypróbować go z ciekawości, ale uznałam, że zostanę przy Lumiere, skoro mi pasuje, nie będę szaleć (czyli oszczędzanie). Chociaż Lumiere mógłby bardziej kryć (cashmere)...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując