Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 12:33   #2682
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Ja rezygnuję z ocm :/ Mam juz dosyc ciagłych wysypów podskórnych grudek - zakórników i do tego co kilka dni wyskakują mi gulki a la pryszcz tylko bez ropy na zewnątrz niektóre z nich ropieją, a pozostałe znikają, ale ja baaardzo rzadko miałam takie okazy na twarzy, a odkąd zaczęłam stosowac ocm mam je co kilka dni Oleje zmienialam w ciągu miesiąca trzy razy... Jak pisałam wyżej narobiłam sobie tylko kolejnych blizn do kolekcji i całą kupe grudek
Dziewczyny ja wiem ze teraz ta metoda jest trendy i nikt nie komentuje tych negatywnych ocen olejowania, ale radze bacznie się obserwowac i nie stosowac tej metody oczyszczania na siłę... bo, jak wysyp jest to się oczyszcza skóra... co moim zdaniem nie jest prawdą! Skóra oczyszcza się tylko i wylącznie POWIERZCHNIOWO. Usuwa sebum - czarne wągry - tylko z zewnętrznej warstwy. Fakt pryszcze goją się ładnie, ale co z tego jesli wyskakują codziennie ! Coś mi tu nie pasuje
podskorne gule wielu osobom wyskoczyly. Ja mecze sie z dwoma, bo jak wyszly tak sa. Nieruszane, a widoczne od miesiaca. W miedzyczasie zaczely goic, jedna znikla, ale znowu sie pojawiły
Staram sie nie robic masazu, wczesniej robilam, ale krotki, po za tym, zmywajac sciereczka i tak juz ten masaz jest wykonywany....Ja jeszcze potestuje tę metodę , bo nie mam innej alternatywy na mycie buzi. Przynajmniej teraz widze, że uzywanie wody bylo bledem. Teraz przy ocm, bez wody cera nie jest podrazniona.

Jaki olej polecacie jesli winogronowy nie pomaga ? Wydaje mi sie, ze nawet mam wiecej zaskornikow.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując