Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 20:23   #29
anias0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......

Właśnie ja ma suchą naczynkową buźkę . JA buzie rano nie myje niczym samą wodą mineralną a wieczorem Bioderma Sensibio H20 ale tak od 17 lipca 2009 roku wiecz nie wiem co sie stało ale nagle tak jak bym miałą bardziej widoczne na prawym policzku te żyłki takie jakby podrażnienie nie na całym policzku tylko tak ie kułko wielkosci orzecha nie wiem od czego bo od dwóch dni nie używam już mojego cudownego protopicu bo jedynie przez tydzień go używałam a teraz od dwóch dni Bioderma Sensibio DS no i Filtry Z Biodermy Tonujacy wiec nie wiem od czego to a było tak pięnie możę mi to zejdzie wiesz posmarowałam twarzy kremem Nanobase dla skóry suchej bo dostałam próbkę zobacze jak będzie rano czy mnie nie zapcha czy nie podrażni a jak myślisz może skąłd w Biodermie Sensibio H20 ten propylen czy może Sensibio Ds bo chyba ma tam alkohol w składzie i powiedz mi czy ja mogę łykac Skrzyp PLus

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

A co do filtru to nie wiem czy jest on taki tłusty bo czasem ciężko mi damego go rozsmarowac zwłaszcza jak nie używam już protopicu muszę bardzo szybko go rozmarowywac bo jak nie rozmaruje to robią sie takie nie dokońca roztarte ale wiesz niby cięszko się jego nakłada chodzi o ten Filtr z biodermy 50 + a na buzi jednak się świeci

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Najgorsze to to że ja mam skórę suchą wrażliwą bardzo i naczynkową ale dopiero od stycznia To chyba po laserze bo czytałąm że skóra staje sie bardziej wrażliwa albo sam już nie wiem od kremów złuszczających z AVENE

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

W takim razie będe musiała znaleśc dla siebie dobrze nawilżający krem dla cery suchej wrażłiwej i naczynkowej

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

A i Silwneko nie wiem ale też zauważyłam ze wyskoczyło mi na czole takie białe kropki jest ich malutko i na policzku od czego to może byc bo dzisiaj zastosowałam Filtr i Sensibio SD
anias0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując