Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-12, 12:14   #2383
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej, od jakiegoś miesiąca chyba używam nowego Antheliosa legere 50+ i pierwsze zachwyty mam już za sobą... Przyszedł czas na rozmyślenia.
Przed Antheliosem miałam inny filltr- zaledwie próbki- akurat dosięgły nas wtedy bardziej gorące dni, a ja wiecznie na rowerze. I zaraz po tych dniach i po ochronie zapewnionej przez owe próbki, zaatakowała mnie grupa zaskórników zamkniętych na czole
Jadę na Locacidzie, chociaż teraz sobie zaczęłam trochę odpuszczać, ale zaskórniki nadal są. Mało tego, jakby ich przybywało. Okolice czoła właśnie plus mniejsze na prawym policzku, bo ten najczęściej jest bardziej zanieczyszczony. Większych guli nie ma- tzn. są, jasne , ale raczej na standardowym poziomie.
Nie wiem już, czy to zbieg okoliczności, czy jednak może Anthelios pomaga mi utrzymywać te zaskórniki?
Jeśli chodzi o konsystencję, komfort użytkowania, to jest to najlepszy filtr, jaki miałam okazję stosować. Ale wcześniejszy, który miałam dość długo, BarieSun Uriage nie fundował mi takich numerów na tak długo.
Nie wiem, co robić Czy ktoś też ma podobne doświadczenia z Antheliosem? Czy rzeczywiście jest taki niekomedogenny?
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora