Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-13, 14:11   #2389
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 824
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym matujecie twarz po filtrach?
Ja juz sil nie mam. Po samej dry flo mam tępy, bialo-trupi mat.
Ostatnio zrobilam sobie mieszanke dry flo, cynamonu i glinek, ale przez ten cynamon buzia nie wyglada naturalnie :/ poza tym ciezko mi zmatowic ta mieszanka lepiaca sie Ziaje.
Teraz testowac bede puder Babydream, a jak nie wypali to chyba wroce do starej sprawdzonej skrobii, bo na hauschke skąpie

Szukam czegos, co nie bedzie bielic i nie bedzie dawalo tak strasznie matowego wykonczenia.
Dla mnie Ziaję najlepiej matowił puder bambusowy, choć skrobia ziemniaczana też sprawdza się dobrze, nic z tych dwóch rzeczy mnie nie bieli, sama Ziaja jest żółtawa i raczej powiedziałabym, że przyciemnia twarz, zamiast rozjaśniać.

A może zmiana filtra? Próbowałaś może Lirenki? Zdradzam z nią Ziaję, i chyba tak pozostanie - komfort użytkowania zdecydowanie większy, brak smalcu, wymaga jedynie niewielkiego przyprószenia pudrem.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ja vichy dosc lubiłam
ja uzywam dry flo tzn robie tak, filltr, dry flo i podkład minerelny i efekt jest dobry
w ogóle znów mam dylemat czy nie przejsc na bb creamy ....
efekt na buzi pewnie byłby ładniejszy
Ja tam nie ufam ochronie anty-UV przy kremach BB. No bo ile trzeba by go naciapać na twarz, by faktycznie była taka, jaką obiecuje producent? Wyglądałoby jakoś na twarzy takie 0,7 ml kremu BB, da sie w ogóle tyle tego nałożyć?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora