Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-13, 23:02   #2393
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dry-Flo wymieszane z krzemionkami różnego rodzaju, trochę mikrosfer silikonowych. Hauschki nie lubię, męczę ją już rok, jest dla mnie za grubo zmielona i właściwości matujące ma dla mnie marne.
Zdjęcia, które wklejałam na poprzedniej stronie to jest właśnie Pharmaceris + Dry-Flo.
Dla mnie ta skrobia jest najlepszym połączeniem transparentności, matowienia i stopnia zmielenia. Ale ostateczny efekt i tak zależy głównie od karnacji no i filtra.
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja uzywam dry flo tzn robie tak, filltr, dry flo i podkład minerelny i efekt jest dobry
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dla mnie Ziaję najlepiej matowił puder bambusowy, choć skrobia ziemniaczana też sprawdza się dobrze, nic z tych dwóch rzeczy mnie nie bieli, sama Ziaja jest żółtawa i raczej powiedziałabym, że przyciemnia twarz, zamiast rozjaśniać.

A może zmiana filtra? Próbowałaś może Lirenki? Zdradzam z nią Ziaję, i chyba tak pozostanie - komfort użytkowania zdecydowanie większy, brak smalcu, wymaga jedynie niewielkiego przyprószenia pudrem.
Dziekuje dziewczyny
Patryka, z Ziaja dopiero zaczynam, poki co jest ok - tylko ta lepkosc wlasnie cnieco iezko mi zmatowic.
Lirenke mialam kieeedys, ale na cialo.Wtedy nie wiedzialam jeszcze, ze taki z niej hit

Sprobuje jeszcze zmieszac dry-flo z glinkami (bez cynamonu).

A karmazynce czasem nie chodzilo o stosowanie bb na filtr?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora