Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-25, 17:39   #152
nnadya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc.

Na poczatku tego roku fryzjerka polozyla mi farbe tzw "ton w ton" ( tak to okreslila), która pokryła moje pierwsze siwe włosy. Z natury mam dośc ciemne włosy (bardzo ciemny brąz), ciemne oczy i ciemną oprawę.
Potem wpadłam na pomysł rudości. Fryzjerka więc ściągneła mi kolor i połozyła jakąs mieszanke rudości. Co było tragedią dla moich włosów! Na odrostach miałam jasny rudy a reszta włosów ciemna miedź. Męczyłam się z tym, jakieś 3 m-ce, żeby doprowadzić włosy do normalnego stanu.
Potem zmieniłam fryzjera i na moje rudo miedziane włosy z ciemnymi odrostami położył mi jakąs mieszanke firmy L'oreal. Chciałam jasny zimny brąz. Jednak stwierdził, że moje rudosci moga wyjsc i dodal troche miedzianego koloru.
Teraz mineło już 3.5 m-ca. Rude jednak wyszły. Mam odrosty ok. 3-4 cm i marze o jasnym zimnym brązie. Myślałam nad odcieniem 5.1 lub 6.1 albo nad mieszanką tych kolorów. Czy pokryje on rudości i moje cimniejsze odrosty?.
nnadya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując