Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 11:57   #3848
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja jestem bardzo zadowolona. Nie mam zdjeć,ale efekt jest naprawde super. Zmówiłam encanto na allegro, a zabieg pomogła mi przeprowadzić kolezanka. Mam rozjasniane włosy, lekko falowane,przechodzące w skręt jezeli ich nie wysuszyłam. Były zniszczone i oprocz tego wiecznie się puszyly i były w złej kondycji. Nie mogłam ich zapuscić. Po zabiegu jestem w szoku,nie są idealnie proste jak druty,bo troszkę się odwijają,ale nie ma fal,nie krecą się,nie puszą,wygladają baaardzo zdrowo i są lsniące. Kolezanki jak mnie spotykają,mówią,ze wygladam fantastycznie i że co z nimi zrobiłam Tak wiec,ja na pewno powtorze ten zabieg,bo nie wyobrazam sobie już miec innych włosów. Bardzo polecam,bo miałam dramat na głowie. Dodam,że mimo uzywania dobrych szamponów,masek,zabiegów u fryzjera i prostowania przez profesionaliste,moje włosy nigdy nie wyglądały tak dobrze jak teraz. Uzywam szamponu Hipp do włosów,ale zauwazylam,że robi mi się łupież po nim,wiec czasami stosuję normalny szampon,zeby lepiej wyglądały. Szybko tez mi się przetluszczają,wiec nastepnym razem zrobie je 15cm od głowy. Sam zabieg to istna katorga,robiłysmy go 6godzin,przy otwartych oknach i z wiatrakiem i tak myślałysmy,ze sie podusimy,ale było warto. Polecam. Mam pytanie do dziewczyn,ktore juz są po zabiegu,używacie jakichs odzywek do włosów??? Będę wdzieczna za odpowiedz.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora