Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-27, 13:19   #4840
AniolekGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: okolice Gniezna
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Po 1. Żeby mieć taką fryzurę musisz mieć gęste, ale niezbyt grube włosy. Na pewno nie będą się tak układały po ściąganiu koloru.
Po 2. To jest najzwyczajniejsze na świecie cieniowanie, które potrafi niemal każdy fryzjer bo to jest pierwsze i najprostsze strzyżenie którego wszędzie uczą.
Po 3. Z tym zastrzeżeniem jest tak, że każde włosy układają się po nim inaczej i trzeba je modelować na szczotkę żeby nadać im kształt. tutaj dodatkowo są albo na wałki albo lokówką wywijane na zewnątrz. Bez tego będą zwykłymi lejącymi się włosami. Zatem jak chcesz takiego efektu musisz się liczyć z godzinnym suszeniem i układaniem włosów.
Po 4. Żeby grzywka się tak układała nie możesz mieć żadnych naturalnych wicherków, nie powinien być robiony od kilku lat przedziałek i włosy muszą naturalnie układać się w falę, inaczej nawet tak obcięta grzywka będzie się układała zupełnie inaczej i będzie ją trzeba maltretować prostownicą itd.
Po 5. Kolor jest zrobiony w photoshopie i podświetlony do zdjęcia. przynajmniej tak wygląda na moim monitorze, bo pamiętaj, że każda z nas widzi ten kolor inaczej w zależności od ustawienia monitora. Na żywo jest jednolity i to jest jakiś kasztanowy brąz zalatujący czerwienią pod światło. Poza tym jeżeli miałaś jakiś czas temu odbarwiane włosy to każdy kolor będzie się po kilku myciach robił matowy i będzie płowiał.
Dziękuję za odp! Dużo mi dała. Wiem, że jest podświetlony na paru sesjach foto byłam i widziałam cuda z Photoshopu także wiem z czym to się je. O to, żeby tak się układały mi nie zależy. Z natury mam włosy lekko falowane, dużo zależy od pogody, czasem bardziej, czasem mniej i jeśli mam dobrze wycieniowane jak ta pani ze zdjęcia, to wystarczy, że wduszę w nie trochę pianki do włosów, to będą mi się tak wywijać. Odbarwiane miałam ponad rok temu, teraz jestem po paru kg odżywek i różnego rodzaju ampułek włosy wyglądają o niebo lepiej, ale skleić końcówek już się nie da niestety, więc muszę ściąć. Dzwoniłam i jutro idę na konsultację do salonu A&B w Gnieźnie. Też mnie ładnie ścięły kiedyś i niedrogo Farbować jeszcze u nich nie farbowałam, ale kuzynka do nich chodzi i zawsze ma super kolorek. Nie będę wymyślać, trochę doła załapałam po czytaniu wizażu.
AniolekGirl jest offline Zgłoś do moderatora