Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 23:49   #4925
user2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jednak znasz słabo, bo tylko z jednej, jednoznacznie potępiającej strony.
Wychodzisz z błędnego założenia (o szkodliwości silikonów) - błędnego bo już wiele osób przejechało się na odstawieniu silikonów
wystarczy zapytać o odżywki bez alkoholu wysuszającego włosy i z lekkimi silikonami i juz sie zostanie zaszufladkowanym, nie wiesz jakie mam założenia...to troche agresywne...

cytat z bloga wiedźmy: ”Boisz się obciążenia włosów - do bogatych kosmetyków podchodź ostrożnie, a wybierz lekkie "chemiczne" odżywki z antystatykami i lekkimi silikonami.”

zadałam pytanie o nazewnictwio „dimethicone” czy jest może jakiś inny, ciężki dimethicone, którego boi się autorka, nigdzie nie pisałam, że rezygnuję z silikonów, pomyliłaś mnie z autorka bloga i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem

cofam podziekowania za linka z twoja listą - sa tam odżywki humektantowe i z alkoholem izopropylowym oraz generalnie produkty o słabym składzie, zreszta juz kiedyś to przeglądałam

Edytowane przez user2
Czas edycji: 2014-09-06 o 09:00
user2 jest offline Zgłoś do moderatora