Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 09:32   #1356
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Oooo... Adzi0 kochana To bardzo mi miło że pomogłam ci osiągnąć wymarzony kolor. Dzięki takim jak wy chce mi się w ogóle żyć...Bo teraz mniej optymistycznie ale muszę się wygadać, a nie mam przed kim
Moje doświadczenia z blondem tak jasnym doprowadziły do tego że je... instruktorka uwaliłam mi ocenę na koniec semestru, za to że niby wiem lepiej i niszczę sobie włosy... A wszystko przez to że się z nią ścięłam że ma braki w wiedzy a ona dodatkowo wyobraźcie sobie podważała wiedzę podręcznikową! I miała zastrzeżenie że odrost mi wychodzi 100 ciepły i żółtszy niż reszta A przecież blond się jeszcze z tydzień dopłukuje i jaśnieje! A w dodatku nawet nie oglądając farby 100 po kolorze określiła ją jako rozjaśniacz I nie istotne że tam było tego rozjaśniacza bodajże 5 g... I wszyscy mają lepsze oceny niż ja... Takie to niby nie znaczące, ale powiem wam że w grupie mam takich debili że szok, co np. nie wiedzą że jasne kolory odbijają światło albo że od grubości wałków zależy skręt...naprawdę żal.
Także widzicie laski, grunt to się nie wyróżniać z tłumu
A w sumie to mam satysfakcję że mam większą wiedzę od kogoś kto już 10 lat jest w zawodzie, mimo spapranej oceny. jak skończę tą cholerną szkołę to będę pewnie jedyną frycką w lbnie która będzie się podejmować robienia blondu z czerni i dekoloru aż do blondu.
Sorry dziewczyny ale musiałam wyrazić żal na niesprawiedliwość świata...
Pozdrawiam Adzi0...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora