Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 10:37   #1360
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Astra, Dolce dzięki! Poprawiłyście mi humor troszkę chociaż od weekendu mam popsuty i ciągle się tym gryzę...A nie chcę być fryzjerką rutyniarą jak większość! Wiecie że w lbn na palcach ręki może bym znalazła wam salony gdzie z ciemnego blondu zrobią extra jasny? A jak już ciemniejsze to nigdzie się nie podejmą, bo zniszczenie włosów bla bla ewentualnie balejaż. A przecież nie każdy chce balejaż który raz jest już nie modny a dwa mi np. się nie podoba. A w tym roku hit to blondy lodowe zimne itp... i jak najjaśniejsze.
Dolce teraz szczerze...co ty tym włoskom zrobiłaś że one takie zniszczone? Nie chce mi się tych wątków przeszukiwać, proszę napisz w skrócie od początku- ile lat rozjaśniasz, czym, co po kolei kładłaś czy na całość zawsze czy odrosty itp. Jakie masz włoski naturalne- cienkie, kręcone, proste, przetłuszczają się czy suche itp.? I jak masz zdjęcie większego odrostu to też daj to coś ci powiem. Albo link jak już gdzieś wklejałaś.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-22 o 11:15
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora