Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-01, 20:35   #1230
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24100145]Wiem, ze pewnie nikt nie uwierzy biorac pod uwage, ze posiadam chyba wszystkie Diorkowe paletki, gdzie przynajmniej jeden cien jest szary, ale Kokietka ma szarosc, ktorej akurat mi brakowalo . Naprawde, tego odcienia mi bylo trzeba .
Kokietka podoba mi sie bardzo aczkolwiek szkoda troche, ze wszystkie cienie nie a matowe. Jestem jednak bardzo zadowolona. Pomimo tego, ze zrobilam Kokietka zaledwie 2 mejkapy, to juz wiem, ze Kokietka dolaczy do grona ulubionych paletek .

Konczac moj przydlugi post powiem, ze to Twoje mejkapy wzbudzily we mnie taka chec na Kokietke . Bardzo sie ciesze, ze mam swoja wlasna paletke.

btw: wspaniala dokladka Yasiu.
Widze, ze nabylas dwojeczki Chanela, ktorych sama sie pozbyc probuje .

[/QUOTE]
Cieszę się że jesteś zadowolona z Kokietki, to jedna z moich ulubionych paletek Diora.
A dwójeczki Chanela są całkiem do rzeczy, szukałam czegoś do codziennego, szybkiego makijażu i jestem z nich zadowolona. A czemu próbujesz się ich pozbyć?
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując