Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-31, 21:38   #32
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Jako człowiek, który większość życia był na styku D i E mogę powiedzieć, że niektóre firmy od E w tym samym modelu mają inny krój. Do D w porzo, od E - głebsze, bardziej zabudowane, a nieraz grubsze ramiączka. Bo od E według producentów zaczynają się WIELKIE CYCE. Felina na przykład tak ma, 75D i E to były dwa zupełnie różne staniki A przy moim rozmiarze 38/40 i 176 cm wzrostu to były normalne, proporcjonalne cycuszki. Nie małe i absolutnie nie duże. Jak by powiedziała Szann - wizualne małe C Albo najwyżej średnie.

Martwisz mnie tymi usztywnianymi, że wciąż cię bolą. Zawsze nosiłam usztywniane i mam stres, jak wrócić do pracy w miękkim pancerniku Sutki widać, na litość boską, a ja jestem w robocie poważną osobą Jak mi podwładni zobaczą sterczącą brodawkę, to nasze relacje już nigdy nie będą takie same
Jak mierzyłam biustonosze to mnie wychodzi 70 E, 65 F - G w porywach U mnie w sieciówce ładne biustonosze zazwyczaj koncza sie na 70 D, wyzej już sa zabudowane pancerniki zazwyczaj ... bo przeciez E to juz dojny cyc
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora