Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-01, 10:41   #41
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Oficjalnie wyszło mi 65 D uhuu! Są boskie i dużeee w niektórych sklepach miałam 65 F! Zwracam honor doktorkowi. W przyszłym tyg. odbiorę wszystkie komplety, bo niektóre trzeba było zamawiać itd. to będzie mega sesja zd
Wow, rewelacja. Super ze efekt Cie... powalił na kolana

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej częsci Oficjalnie rozpoczęłam urlop popijając wino musujące
Z racji tego, że moje małe doniczki kończa po jutrze 2 miesiące, zakupiłam dzis 2 staniki - 1 miękki sportowiec na codzień(jest w nim do wyjecia mała gąbka o grubosci 2 mm - ale wtedy sutki widać)
i 2-gi usztywniany i chyba wziełam (a raczej na pewno) rozmiar za mały ... tzn 70 D a powinnam 70 E - a to dlatego, że rózniły się tylko wysokością miseczki, D jest płytszy (krótszy) i lepiej prezentował sie w bluzce z dużym dekoltem Własciwie na próbe go wziełam jakbys sie jakies wyjscie trafiło a z moja znizka pracowniczą wyszło niedużo więc szkoda go nie będzie Mimo, że dr napisał że juz moge nosic fiszbiny to usztywnianego jeszcze na codzień sie boje załozyc bo jednak cyce nawet po mierzeniu lekko bolały Jesuuuu w tym usztywnianym ... jakie ja mam w nim cyce efekt wizualny mnie mocno zaskoczył hahahaha. Sesja planowana na po jutrze
Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia


Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana,miałam dwa obwisłe naleśniki w rozmiarze b
Wyslalam zaproszenie




Nie moge sie doczekac aby pojsc do sklepu i zobaczyc jaki mam stanikowy rozmiar. Chcialabym sobie kupic jakis staniczek koronkowy z Panache, ale to i tak najwczesniej za miesiac Ale chociaz tak przymierzyc to nawet teraz
Dzis smarowalam sobie kremem piersi i jak tak spojrzalam na nie to juz naprawde wygladaja na bardzo ladne cyce Ciesze sie ze nie wzielam mniejszych, ze nie czuje tego niedostytu rozmiarowego bo wiem ze i tak wiekszy implant by nie wszedl. Projekcja niby 5,7 (wiec nie znow taka mega mega) ale... no wystaja jak armaty poza klatke i szerokosc tez fajna Opuchlizna juz praktycznie zeszla, choc nadal przy tej lewej piersi wieksza. Mostek juz malo co boli.
Wczoraj pierszy raz jezdzilam samochodem, oj... czulam jak sie napinaja wszystkie miesnie przy zmianie biegow i skrecaniu. Nic nie bolalo, ale czulam dyskomfort
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora