Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 06:18   #2421
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
W Chorzowie Ibiza Lounge. Kupiłam błyszczyk (mam nadzieje, że sprawdzi się jako plażowy substytut mentholowego bourjois) kusil jeszcze turkusy lakier ale byl rozwarstwiony więc go sobei podarowałam. reszta limitowanki mnie nie zachwyciła
Wydaje mi się, że Essence jest ciut lepszy niż Bourjois Tzn w sumei zalęzy czy ktoś lubi brokacik czy nie Ale pod względem uczucia chłodu jest lepszy, bo jest dłuzje wyczuwalny Ale z koleji Bourjois daje efekt polakierowanych ust

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Cześć

Jako że jesteście specjalistkami, to mam do Was pytanie Widziałam ostatnio w Naturze dwa rozświetlacze: jeden ten zwykły, a drugi z serii Asia Glam, czy coś takiego I nie wiedziałam, który wybrać

A który Wy polecacie?
Ja polecam Asia Glam - mam 10 rozświetlaczy a ten jest jednym z moich ulubionych - bardzo fajny do codziennego makijażu

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ale wystarczy ten brokat usunąć i jest super-mega-git
Ale poc o kupować z brokatem i brokat usunąć skoro mozna od razu kupić bez brokatu

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
"szklanki?"
Nie żartuj, ja dostałam tylko jednąąąąąąąąąa :P
No, chyba, że zrobiłaś jakieś megazakupy w tej Naturze, to zrozumiem :-P
To jest promocja z gazetki: za zakup za 40 zł dostaje sie komplet 3 szklanek. Też dostałam (oprócz pudru rozświetlająco-brazujacego SC, 2 błyszczyków IL kupiłam jeszcze tusz Pierre Rene i 2 micele Ziaji za mnie wyszło 55 zł)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora