Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 20:12   #628
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A ja nadal nie wiem... Ominęłam w pośpiechu kilka stron, a teraz w tym natłoku stron to juz w całkiem nie mogę znaleźć... Ale to może lepiej dla mojego portfela. Dziś podpisałam umowę o staż, więc najbliższa wypłata dopiero w połowie maja...
Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Bb wezmę na pewno, box może... Taki sobie jest, no ale...
Nawet nie ma nad czym się zastanawiać, ja dziś wypisałam wszystkie "za" za BB o tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=459

Nic tylko brać do tego wchodzą inne kody np MATRIX, DOT, LANCOME15 i rano jeszcze wchodziła miniatura maskary Bobbi Brown no i 3 próbki. Nic tylko zamawiać, dawno nie było tylu gratisów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora