Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 10:06   #2578
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dzien dobry
ja dzis wyspana.ostatnie nocki pieknie spie.jedyne przerwy to na toalete i ponownie w kimeza to dnie mam leniwe i nic mi sie nie chce
tylko mam taka trase wyznaczona:kanapa-komp-toaleta-lodowka
u nas dzis pada,a tak bym na spacerek poszla


IZUMI dziekjue kochana za komplementyaj te ubieranie,czasami szybko dopasuje jakies ciuchy do siebie ale czasami to godz stoje przed szafa i konczy sie rozpacza bo nie mam w co sie ubrac
gratuluje udanych zakupow.fajnie,ze mialas tz przez kilka dni tylko dla siebie ja tez mialam mojego od srody,bo stracil prace ale jutro idzie na rozmowe i zobaczymy co z tego bedzie....


BAOBABKU ja tez mam problem butowy bo ostatnie buty w jakie wlaze popekaly mi z tylu take niedosc,ze to paskudnie wyglada to jeszcze jak jest mokro to mam mokro i w butach.ale jeszcze chwilke i znow bedzie caly asortyment do zalozenia



ANAKAZAR no to teraz tylko odpoczywanko i relaks i oby maluch jeszcze troche posiedzial w brzusiu.takze zdrowka zycze i wytrwalosci w lezeniu


MADZIWNIA hmmmm zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistosci
ja przygotowuej sie na rzeznie i na to,ze sil na nic nie bedzie po

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

MARUTKO trzymam kciuki za wizyte
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora