Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 17:49   #5
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Odpowiadając na Twoje pytania będę sugerowała się doświadczeniem pracy z Shellackiem

2. odtluszczenie plytki ( clean albo zmywacz )
- polecałabym cleaner nie zmywacz
3. .... i tu pytanie - nie ma potrzeby matowienia plytki bloczkiem? ... wytrawiania plytki primerem ? .... - przy pracy z Shellackiem nie ma potrzeby matowienia wystarczy odtłuszczenie.Bez primera rzecz jasna
4. baza
5. utwardzenie w lampie ( ile minut najlepiej ? ) Shellac 1 minuta
6. kolor
7. utwardzenie w lampie ( ile minut najlepiej ?) - 2 minuty
8. kolor
9. utwardzenie w lampie ( ile minut najlepiej ? ) - 2 minuty
10. przemycie plytki - nie przemywamy po daniu koloru!
11. nawierzchniowy
12. utwradzenie w lampie ( ile minut najlepiej ? ) 2 minuty- i dopiero przemyć, warstwa wierzchnia Shellacu po utwardzeniu jest lepka i należy ją przemyć.

Jeżeli szukasz odpowiednika Shellacu to możesz spróbować jeszcze Gelac z IBD bardzo podobny produkt kosztuje około 65 zł moja znajoma go używa i tez mówiła ,że nie sprawia problemów.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Nie jestem Sunniva ale znalazłam zastosowanie hybrydu Mistero Milano na ich stronie jest opisany sposób użycia..nie wiem czy czytałaś .
Sposób użycia:
Trwałość do 2 tygodni: Zmatowić naturalną płytkę paznokcia, a następnie odtłuścić Preparatem STANDARD lub ANTYSETTICO. Nałożyć jedną warstwę Lakieru PERMANENTE UV EASY OFF BASE podkładowego, utwardzić ją w lampie UV (36W) przez 2 minuty. Następnie należy nałożyć pierwszą warstwę kolorowego Lakieru PERMANENTE UV, utwardzić ją w lampie UV przez 1 minutę. Jeżeli kolor nie został jednolicie wybarwiony czynność tę należy powtórzyć. By odpowiednio zabezpieczyć i wybłyszczyć paznokieć należy nałożyć końcową warstwę Lakieru PERMANENTE UV EASY OFF LUCIDO nawierzchniowego oraz utwardzić w lampie UV przez 2 minuty.
Usuwanie lakieru PERMANENTE UV: Zamoczyć paznokcie w płynie do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE. Po 5 minutach wyjąć paznokcie i przy użyciu patyczka usunąć rozmiękczony lakier z powierzchni paznokci. Powtarzać czynność aż do całkowitego usunięcia lakieru PERMANENTE UV z powierzchni paznokcia.(?) a po 3 tygodniach Po 5 minutach wyjąć paznokcie i przy użyciu pilnika usunąć rozmiękczony lakier z powierzchni paznokci.(?!!)
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-12 o 18:07
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując