Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-25, 22:27   #442
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
trafiłam dziś na ten wątek, ponieważ zastanawiam się nad stworzeniem paletki cieni z Inglota.
Chciałam zapytać czy w sklepach stacjonanych często są jakieś promocje? Najbardziej chodzi mi o cienie, paletki, pomadki. Niestety przegapiłam -20% z Twoim Stylem.
Choć nie wiem czy wiecie, ale po wpisaniu do koszyka w sklepie internetowym "TwojStyl2013", nadal odlicza 20%.
Na ich facebooku widziałam też nowe kolory pomadek- są swietne!
Promocje? Raz jedyny natrafiłam na promo w kaskadzie w Szcz jak wycofywali parę produktów ze sprzedaży i trafiłam na niektóre pigmenty -50%, jakieś pomadki i coś jeszcze. A ogólnie masz promocję do zakupów powyżej 50zł (czy 30zł?) na jakiś cień z tych vertigo bodajże, bibułki matujące i coś tam jeszcze. Promocji na asortyment nie ma, chyba że zniżki ale one są aktualne tylko dla wybranych salonów. Ogólnie na więcej nie ma co liczyć, po za tym myślę, że Inglot i tak jest bardzo tani i świetny jakościowo w porównaniu do innych marek, a przecież góry wkładów i pomadek i tak raczej nie kupuje się hurtem


BTW. Potwierdzam, na wysepkach nie ma ani nowych pomadek ani nowych cieni, tylko w salonie, ale jak sobie myślę że mam jechać do kaskady to szlag mnie strzela przez te pracownice tam ale kupiłam sobie za to dzisiaj pigment nr 24 coś pięknego i body sparkles XL5, cuuudaaaaaa.... i już wypatrzyłam kolejnych z 10 cieni które chcę, chlip
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując