Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjaciolka - moja kopia...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 20:52   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Przyjaciolka - moja kopia...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;17758201]Hey Dziewczyny


Pisze tutaj, bo nawet jestem bardziej niz pewna, ze niejedna z was miala podobny problem, a poza tym jestescie niezastapione w udzielaniu dobrych rad

A mianowicie, problemem jest moja wieloletnia przyjaciolka, ktora owszem, uwielbiam Znamy sie od 20 lat, przeszlysmy razem wiele w zyciu, itd. Ma tak duzo wad, jak i zalet, ale nie o tym tutaj, a raczej o jednej specyficznej wadzie... Chodzi o to, ze okropnie mnie KOPIUJE!! Praktycznie we wszystkim... Poczawszy od stylu ubierania sie - kopiuje moj styl, ktory moge powiedziec, ze mam dosc oryginalny i swoj wlasny nad ktorym pracuje i duzo czasu spedzam nad tym co z czym bedzie dobrze lezec, itd. To jest MOJ wlasny styl, ktory charakteryzuje mnie jako osobe, mysle, ze tez mowi duzo o mnie - o tym jaka jestem. Ale co z tego jak ona na pare dni po tym jak ubiore sie w jakis sposob, ma to SAMO na sobie W identyczny sposob zestawia rzeczy.. przyklad? niedawno pomalowalam sobie wszystkie paznokcie na czarno i jeden srodkowy na rozowo i musialam czekac AZ dwa dni jak przyszla do mnie w pomalowanych identycznie... Albo mam specyficzny sposob noszenia 'bransoletek' - czyli gumek do wlosow na rekach i co z tego jak ona robi to samo odkad ja je nosze - przyklady moge mnozyc, ale czy jest sens? Nie wspominajac o tym, ze ubiera sie doslownie identycznie - KRADNIE MOJ STYL, ktory tak jak napisalam jest dosc oryginalny i specyficzny. Dziwnie mi bardzo, bo praktycznie jak gdzies wychodzimy razem, to ona jest zawsze ze mna i czasami wygladamy tak samo... Nie wspominajac o sposobie malowania sie, ukladania wlosow, a nawet zachowywania sie... O czyms rozmawiamy, ja wyrazam przy niej jakies swoje zdanie, a na pare dni pozniej w grupie znajomych ona slowo w slowo powtarza to co ja mowilam kilka dni temu w grupie naszych znajomych jestem czasami juz tym troche zszokowana... Nie reagowalam na to przez dlugi czas.. ale dochodzi do tego, ze mam zamiar sobie cos kupic, mowie jej o tym, ze np. szaleje na granatowy, dluzszy dopasowany sweter, bo uwielbiam granat i szukam go po lumpeksach i sklepach, a tu ona przychodzi i chwali mi sie: "popatrz, jaki sobie sweter kupilam - fajny kolor ma" i patrzy na mnie, a ja mam ochote podejsc do sciany i bo to dokladnie wypisz wymaluj sweter z moich opisow jakie jej przedstawialam - kropka w kropke...

Moja mama mowi, ze powinno mi to schlebiac, ale rozumie mnie, ze to moze strasznie wkurzac jak sie widzi kumpele identycznie ubrana jak siebie pare dni temu, albo slyszy sie to samo co sie mysli i czuje przedstawione w identyczny sposob w ustach drugiej osoby. Nie mam takich akcji z zadna inna kumpela i nie wiem co robic? Jak najdelikatniej wybrnac z takiej sytuacji, o ile w ogole sie da?

Ja juz jestem bezradna, dlatego tutaj pisze.

Z gory dzieki [/QUOTE]
Szyj ubrania u krawcowej
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując