Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy znamy niektóre Wizażanki OSOBIŚCIE?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-11, 11:52   #48
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Czy znamy niektóre Wizażanki OSOBIŚCIE?

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
A ja czasem mam wrażenie, że poprzez to, co ktoś napisał, można wyczytać o nim wiele rzeczy, których nie dostrzega się w osobistym kontakcie.

Na pewno. Ale to działa też w tę drugą stronę, dlatego staram się nie budować sobie wyobrażeń na podstawie tego, co ktoś pisze. Choć niewątpliwie prędzej znaczy to coś, niż nic (w sensie: mówi więcej, niż mniej).

Cytat:
Np ja wole pisać niz mówić I mam wrażenie, że w rozmowie wypadam dużo gorzej niż w kontakcie pisemnym (choćby na gg czy na forum) Dlatego, że jednoczesne myślenie i mówienie sprawia, że nie potrafię przekazać dokładnie tego co bym chciała. A jak pisze, to moge najpierw pomyśleć spokojnie, a później przekazać to dokładnie w takiej formie, jaka najlepiej oddaje treść którą chciałam przekazać.
Rozumiem, bo mam tak samo. To widocznie wynika z naszych charakterów. Ja wolę się przysłuchiwać, obserwować, milczeć i w swoim tempie wyrobić sobie opinię. Nie zawsze się udaje, ale bardziej mi odpowiada, niż ekspresowe wyrażanie się.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując