Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kandydaci na Moderatorów forum wizaz :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-15, 15:40   #151
201604190934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 600
Dot.: Kandydaci na Moderatorów forum wizaz :)

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Należy jasno zauważyć po obserwacji innych wątków społecznościowych ,że wątek zdziwieniowy wyróżnia się poziomem i kulturą w sensie negatywnym. Można także dojść do wniosku, że regulamin tam nie obowiązuje. Częste są sytuacje gdy gwiazdy tego wątku wchodzą na np. sąsiednie tematy polityczne czy wątki intymne gdzie zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję, grupowo atakują inne użytkowniczki, po czym je obgadują w dość niekulturalny sposób na zdziwieniowym. Opinia o tym wątku powszechnie jest negatywna więc nie jestem odosobniony. Musze też zauważyć, że ja nigdy nie używam choćby słów "głupi" czy wręcz innych bardziej obraźliwych zwrotów w przeciwieństwie do tych dziewczyn ani nie prowadzę awantur i prowokacji bo też ciężko tak określić pojedynczy post napisany raz za czas w tym wątku. Moderatorzy nie tolerują takiego poziomu pisania na innych wątkach poza zdziwkiem który rządzi sie własnymi prawami i użytkowniczki tego tematu mogą więcej. Zwracanie uwagi akurat mnie jest nie na miejscu, a także rzucanie się o to ze chce zostać modem, dziwi mnie ten fakt ponieważ jasno wspominam o odległym podforum samochodowym z którym gwiazdy zdziwieniowego nie mają nic wspólnego
i co to ma wspólnego z Twoją kandydaturą i negatywnym jej rozpatrzeniem?
201604190934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując