Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-26, 22:56   #1615
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Dziewczyny,tak sobie podczytuję biochemię i jedyne,czego nie mogę sobie wyobrazić,to to,że możecie używać alkoholowych filtrów na skórę po retinoidach.Ja używam Differinu(który mnie nie podrażnia nic a nic) i dzisiaj posmarowałam się DP.Po zmyciu filtra moja cera to jeden wielki suchy wiór do tego strasznie szczypie mnie skóra pod oczami i na kościach policzkowych.
To jest mój największy problem!Nie mogę znaleźć filtra,który by był bez alkoholu,nie zapychał mnie i wyglądał jako tako na twarzy z makijażem.Emulsja Avene to dla mnie droga przez mękę Czy Avene wogóle robi próbki mleczka?Może chociaż to by mi podpasowało ...

Mam jeszcze jedno pytanie.Mam w domu zarówno Effaclar K,jak i Skinoren oraz AD.Chciałabym spytać,co dodać do kuracji Differinem i w jakiej kolejności.Czy może na razie darować sobie to łączenie kosmetyków i poczekać na Zorac od dermatologa i dopiero później układać sobie jakąś bardziej złożoną pielęgnację?
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując