Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 15:09   #2810
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
- Jeśli chodzi o żele to oba pachną ładnie. Różowy ma delikatniejszy zapach, fioletowy trochę cięższy. Ale powiem, że po czasie mi się najzwyczajniej w świecie znudziły. Mam je już bardzo długo a zużyłam z każdego dopiero połowę. Mniejsza butelka na pewno byłaby dla mnie lepsza. W każdym razie pienią się fajnie i dobrze nawilżają, więc jeśli znajdzie się zapach dla siebie to na pewno warto kupić
- z maską mam mieszane uczucia. Pisze, żeby nałożyć grubą warstwę a resztę wetrzeć w dłonie. Jednak ona nie wchłania się jakoś rewelacyjnie, reszty wetrzeć też się zbytnio nie da i muszę ją ścierać chusteczką. Dlatego trochę mniej wydajna jest. Czasami biorę małą ilość i stosuję jako krem i wtedy ręce są fajnie nawilżone i delikatne. Niestety efekt nie utrzymuje się zbyt długo. A szkoda, bo uwielbiam wszystko co kokosowe i chciałabym, żeby wszystkie te kosmetyki super działały...
A do czego te zapachy możesz porównać? Bo nie mam szansy powąchać, więc biorę tylko te, co mają pachnące strony zazwyczaj
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując