Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-07, 22:07   #4172
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dokładnie. mam kumpli, którzy zawsze pamiętają o urodzinach. nawet ostatnio rozmawiałam z chłopakiem przyjaciółki i mówił, że dokłądnie za 10 dni mają rocznicę itd. i on o tym pamięta.
nie każdy facet ma wszystko gdzieś. a złożenie życzeń jest czymś miłym dla tej osoby, bo wie, że ktoś pamięta
ale proooosze Was - facetow ktorzy pamietaja urodziny, chrzciny, komunie sluby, rocznice 1 pocalunku itp. jest naprawde niewielu.
pin up girl1991 pisze tylko o jakims tam kolesie, ktory jej lekko zaszumial w glowie i chce zwrocic jemu na siebie uwage i zlozyc mu zyczenia ...

ja widze to tak - jak facet nie pisze - to ma swoj powod. Najczesciej jest to inna laska i juz, bo jak by Cie naprawde lubil to nawet na glupia kawe by Cie wyciagnal przeciez dla chcacego nic trudnego taka sama droga ;D

prosze Was - nie badzmy juz znowu takie " zrewolucjonizowane kobiety w spodniach" ... trzeba miec troche klasy ja uwazam ... faceci nie lubia jak sie dziewczyna stara o faceta, lata za nim, esemesiki srisiki pisze i komcie na fb lub cokolwiek tego samego - tak sie zachowywalysmy w gimnazjum i bylo spoko - ale teraz jestesmy duzymi damami
niewa jest offline Zgłoś do moderatora