Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 14:20   #451
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
No tak tylko nadzieja pozostaje
ale musNze spobowac chociaz przynam Ci sie ze mialam wątpliwosci czy te wszystkie artykuly i cala ta biochemia i zachwalanie firmy Avene i LPR to wszystko autopromocja i ze to rozpowszerznily osoby ktore zbijaja na tym kase - nie mialas takich wątpliwości? Bo tu większość polecanych kremów to koncern Pierre Fabre.
Jestem troche nieufna i podjerzliwa ale jest to dla mnie podejrzane
No fakt - wczoraj zobaczyłam dłuuugą listę marek tego koncernu, ale podobną listę ma np. L'oreal. Żyjemy w czasach międzynarodowych koncernów. Niewatpliwie PF specjalizuje się w produkcji preparatów opartych na retinoidach i chcąc ich uzywać często nawet nieświadomie kupujesz diacneal, zorac itp, a wszystko pierre faber
Z drugiej strony najwazniejsza jest i tak analiza składu danego kosmetyku, więc wiele razy podczas dyskusji okazuje się, ze dany kosmetyk ma tańszy zamiennik o lepszym składzie, albo jest banalnie prosty do zrobienia w domu, więc az tak bardzo nie wietrzyłabym spisku. Aczkolwiek zawsze warto być ostrożnym (czyli czytać dużo i uczyć się co jak działą na skórę), a nie bezdyskusyjnie stosować wszystko co ktos poleca
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując